Освітня програма

Назва освітньої програми Ступінь вищої освіти Термін дії сертифікату про акредитацію Кваліфікація
01 Освіта/Педагогіка 011 Освітні, педагогічні науки (УПРАВЛІННЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ) MA/MSc 2024.12.26 Керівник підрозділів у сфері освіти та виробничого навчання
Нормативний термін навчання: 1.5 Національна рамкова кваліфікація України: 7
К-сть ЄCTS: 90 FQ-EHEA: 7
Придатність до працевлаштування:

Випускники ОПП можуть працювати на керівних посадах у системі освіти, згідно з Національного класифікатора України: Класифікатор професій (ДК 003:2010 із змінами від 16 серпня 2012 року N 923) та International Standard Classification of Occupations випускник може працевлаштуватися на керівних посадах в освіті з наступними професійними посадами: 1210.1, 1229.4, 1229,7.

Подальше навчання:

Можливість навчання на наступному, третьому (освітньо-науковому) рівні вищої освіти, PhD рівні (доктор філософії) у споріднених галузях наукових знань.
Набуття сучасних кваліфікацій у системі післядипломної освіти.

Освітня програма:
Навчальні плани:
Рецензії:

Лист-потреба: 

Тут Ви зможете ввести свої зауваження та пропозиції щодо освітніх програм.

Ваш коментар буде оприлюднено після його перегляду адміністратором сайту протягом 3 (трьох) робочих днів. Дякуємо за розуміння!

1 коментар

  • Дулов Василь (Здобувач вищої освіти (студент) ЗУІ)

    Пропоную на ОПП “УЗО” розділити освітний компонент “менеджмент освіти” що має вісім кредитів, на два освітні компоненти “управління закладом освіти”, та “менеджмент освіти” – по чотири кредити.


Ваша адреса електронної пошти не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені.

*

*

*

*

*

*


Заповнивши та надіславши даний відгук я даю згоду Закарпатському угорському інституту імені Ф. Ракоці ІІ на обробку своїх персональних даних у відповідності до вимог Закону України "Про захист персональних даних".

Натиснувши на кнопку "Опублікувати коментар" Ви погоджуєтеся на обробку своїх персональних даних ЗУІ.