Заходи

Відділом кафедри організовуються конкурси знавців культури та літератури Великобританії та США, зокрема англійських та американських писменників – класиків та лауреатів Нобелівської премії (Шарлотти Бронте, Вільяма Шекспіра та інших).

2018 року було проведено тест-опитування німецькою мовою Fasching im deutschsprachigen Raum und in der Welt у незвичній формі карнавалу, організованого студентами.

Щорічними заходами є: конкурс знавців правопису англійської мови, Різдвяний вечір та студентська наукова конференція.

Учасники конкурсу знавців правопису англійської мови (2016)

З 1997 року щорічно організовуються Різдвяні вечори, на яких виступають студенти відділення: співають різдвяні пісні, колядки, танцюють традиційні для англомовних країн танці, декламують вірші і ставлять вистави. Студенти другого курсу демонструють самостійно створений відеоролик. Все це сприяє створенню справжнього святкового настрою.

Останний захід кожного навчального року – студентська наукова конференція. Метою конференцій, які відбуваються з 2015 року, є мотивувати студентів до наукових досліджень, надати можливість їм доповідати англійською мовою. Завдяки підготовці наукових доповідей та виступам на конференціях студенти засвоюють методи наукових досліджень. Виступи оцінюють члени створеної комісії.

У 2019 році 19 студентів були учасниками ХХХІ Всеугорської студентської наукової конференції в Угорщині, на якій вони дізналися про найновіші досягнення філологічної науки, нові напрямки та методи наукових розвідок.