Студенти-обліковці прийняли участь в інтелектуальній грі «Економічний брейн-ринг»

25 березня 2021 року відбулася інтелектуальна гра «Економічний брейн-ринг» між студентами спеціальності «Облік і оподаткування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 1-2 курсів Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ (ЗУІ) й освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» 2-3 курсів Фахового коледжу Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ (Фаховий коледж). Даний захід вже втретє спільно організовується кафедрою обліку і аудиту ЗУІ й цикловою комісією бухгалтерсько-економічних дисциплін Коледжу.
Цьогорічне дійство відбулося в рамках святкування в Україні Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) й було проведено дистанційно за допомогою онлайн-платформи Gmeet.

З вітальним словом звернулася до всіх присутніх к.п.н. Шовш К. С., директор Фахового коледжу, яка звернула увагу на те, що такі інноваційні, інтерактивні методи допомагають урізноманітнити навчання та час дозвілля студентів, розвивають логічне мислення й кмітливість, активізують пізнавальну діяльність і комунікативну толерантність.

Загалом брейн-ринг, де приймали участь дві команди з сімома гравцями в кожній, складався з п’яти раундів:
1. Візитка команд – Продай себе!
2. Економічний квіз-батл
3. Креативне моделювання «валюти майбутнього» з відбитком пандемії COVID-19
4. Дебати «Offline VS Online у вищій школі»
5. Турнір відео-роликів «Можливості заощадження домогосподарств»

Студенти проявили неабиякі ораторські уміння, високі теоретичні знання й креативне мислення, особливо у відстоюванні своєї позиції і власної думки під час дебатів.
Серед членів журі була присутня й представник стейкхолдерів у особі Гусар Андреї, яка відзначила якісну підготовку здобувачів освіти і побажала успіху, творчих злетів та інноваційних підходів до життя й майбутньої професійної діяльності.
Журі особливо звернуло увагу на оригінальність заздалегідь підготовлених комунікаційних відео-роликів, які були присвячені актуальній темі економії персональних фінансів у побуті домашнього господарства.

Загалом, за результатами оцінювання, першість дістала команда ЗУІ.
Бачо Р. Й., д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту ЗУІ, наголосив, що участь у таких заходах підтримує дружні відносини між студентами, закріплює конкурентний дух і мотивує їх до постійного вдосконалення рівня своїх знань, адже під час змагань перевіряються обізнаність й отримані компетенції здобувачів, пов’язані з фінансовою та економічною грамотністю.
На інтелектуальній грі учасники вшанували пам’ять нині вже покійної к.е.н., доц., доцента кафедри обліку і аудиту Семйон Вікторії, ініціатора та основоположна даного заходу, яка, на жаль, уже не змогла цього року прийняти в ньому участь.
Справжню мету змагань дуже влучно сформулював Альберт Ейнштейн: «Прагніть не до успіху, а до цінностей, які він дає!»

Оргкомітет