Освіта мовою бізнесу на основі ігри – студенти-обліковці ЗУІ ім. Ф. Ракоці ІІ взяли участь у бізнес-симуляції

24 лютого 2021 року у рамках підписаного ліцензійного договору між Закарпатським угорським інститутом ім. Ф. Ракоці ІІ та нідерландською компанією Inchainge відбулася онлайн-зустріч студентів 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» із сертифікованим тренером, провідним у Східній Європі інструктором по бізнес-грі The Fresh Connection, викладачем Санкт-Петербурзького політехнічного університету Дмитром Гавриловим.

The Fresh Connection – це унікальний рольовий онлайн бізнес-симулятор в області Supply Chain & Operations Management. Бізнес-симуляція широко використовується як метод навчання в системі освіти західного зразка, зокрема в університетах і в бізнес-школах, не тільки для навчання студентів, а й для навчання керівників. Основна особливість бізнес-симуляції – це занурення у віртуальну реальність з законами реального бізнесу. Бізнес-симуляція дає можливість отримати різнобічний досвід в управлінні компанією. На прикладі віртуальної компанії учасники можуть здобути навички прийняття управлінських рішень, командної роботи, зрозуміти важливість правильної організації ланцюга постачань, перевірити і засвоїти на власному досвіді вплив кожного рішення на фінансові результати компанії.

Під час ознайомчої зустрічі студентам була презентована логіка бізнес-гри, розкрито особливості ролей, форми звітів та особливості прийняття рішень у бізнес-симуляції.

Використання бізнес-симуляції “The Fresh Connection” впроваджено у навчальний процес Закарпатського угорського інституту ім. Ф. Ракоці ІІ при підготовці студентів економічного профілю.

 

Кафедри обліку і аудиту