Студенти-обліковці на Всесвітньому освітньому марафоні YouControl

І цього року жовтень місяць на сайті YouControl завершився корисним онлайн-марафоном під назвою «Compliance.  Робота з відкритими даними».

До Дня працівника освіти YouControl підготував серію вебінарів про використання відкритих даних для потреб різних спеціальностей та напрямів освіти. Програма заходу відбулась з 20 по 29 жовтня 2021 р. та включала 6 навчальних вебінарів для викладачів і студентів різних освітніх спеціальностей та напрямків. Тематика вебінарів була наступною: відкриті дані для юридичних спеціальностей; перевірки співробітників та пошук рекрутингових агенцій / відкриті дані для рекрутингу; аналіз фінансових показників підприємств та оцінка ризиків співпраці; можливості YouControl для бізнес-розвідки; маркетинг та аналіз ринків; як робити розслідування та дослідження на основі відкритих даних.

У здобувачів вищої освіти була можливість вибрати один із 6 онлайн-вебінарів або навіть взяти участь у всіх, безкоштовно та дійсно збагатившись багатьма знаннями після 1-годинних лекцій. Студенти змогли багато дізнатися про кроки, пов’язані з управлінням сайтом, дослідити існування онлайн-інформації, а також зіткнулися з надзвичайно корисними професійними фактами.   Наприкінці кожного вебінару учасники мали можливість поставити запитання доповідачам, на які вони, звісно, ​​охоче відповідали.

Вивчаючи дисципліну “Аналіз господарської діяльності” особливо актуальним та цінним для студентів був вебінар “Аналіз фінансових показників підприємств та оцінка ризиків співпраці”.  Студенти підсилили свої знання та компетенції щодо аналізу фінансових показників діяльності підприємства, додатково ознайомились із особливостями аналізу ринкової стійкості компаній використовуючи MarketScore та FinScore, скоринговим індексом фінансової стійкості компанії, розрахованої аналітичним відділом YouControl, що базується на 20 фінансових індикаторах, які комплексно показують стан ліквідності, платоспроможності, рентабельності та ділової активності компанії.

Дякуємо за можливість та повідомлення про марафон як викладачам кафедри обліку та аудиту, так і спікерам YouControl!

Кафедра обліку і аудиту

 

 

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar