Студенти-обліковці прийняли участь у вебінарі в рамках міжнародного заходу “Global Money Week”

22 березня 2021 року розпочався міжнародний онлайн-тиждень“Global Money Week” («Всесвітній тиждень грошей») – інформаційна кампанія, що включає заходи на фінансову тематику для дітей та молоді. Це тиждень, коли у різних країнах світу проходить безліч заходів, уроків, лекцій, воркшопів, майстер-класів, змагань і конкурсів задля підвищення фінансової обізнаності молодого покоління.

Вперше заходи на честь  “Global Money Week” були проведені в 2012 році і з того часу до цієї міжнародної інформаційної кампанії приєдналося понад 170 країн світу. З 2013 року  «Всесвітній тиждень грошей» святкують і в Україні.

З 2020 року організатором Global Money Week на глобальному рівні є Міжнародна мережа фінансової освіти при Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD/INFE). Національний банк України (НБУ) – член OECD/INFE та офіційний координатор свята в Україні.

Цьогорічна офіційна тема кампанії  «Бережіть себе, бережіть свої гроші» є дуже актуальною, адже всі країни світу борються з пандемією коронавірусу COVID-19, зокрема  піклуються про своє здоров’я, здоров’я рідних, близьких, знайомих, і при цьому намагаються залишатися фінансово стійкими.

Гасло кампанії  – «Навчайтесь, накопичуйте, заробляйте».

21 березня 2021 року студенти спеціальності «Облік і оподаткування» разом із викладачами кафедри обліку і аудиту Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ  взяли участь в онлайн-вебінарі на тему  «НБУ – 30 років розвитку: якими ми були, що змінилось і яке майбутнє будуємо», де спікером був Михайло Відякін – заступник директора департаменту стратегії та розвитку НБУ. На заході були присутніми понад 500 студентів і викладачів  із усієї України.

Під час вебінару учасники мали змогу дізнатися багато важливої та корисної інформації про історію виникнення перших європейських банкнот, створення перших
центральних банків в Європі й Сполучених Штатах Америки,
особливості діяльності НБУ та його ключові функції, трансформаційні
зміни за роки незалежності, зокрема стратегічні напрями подальшого розвитку НБУ як центрального банкуУкраїни.

Щиро вдячні організаторам  такої міжнародної ініціативи за можливість взяти участь в онлайн-тижні “Global Money Week”!

Кафедра обліку і аудиту

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • MagyarMagyar