Студенти-обліковці прийняли участь у міжнародному вебінарі

Здобувачі вищої освіти 3-го курсу спеціальності «Облік і оподаткування» 23 вересня 2021 року прийняти участь у вебінарі на тему «Сучасні тенденції в обліку і фінансах», організованому Асоціацією IARA (Innovative & Academic Research Association). Студенти мали можливість почути професора Маніпальского університету з Джайпуру (Індія), який розповів про основні можливості та виклики криптовалют, особливості роботи блокчейну та основні види криптовалют з оцінкою рівня їх капіталізації та впливу на економіку.

Інший доповідач, практик та викладач з університету Майсуру (Індія), розповів учасникам про останні тенденції в обліку та звітності. Акценти були зроблені на особливостях організації обліку в публічному секторі, а також розкрито тенденції й особливості регулювання в соціальному, екологічному обліку та обліку людських ресурсів. Наголошено на динамічності процесів при формуванні звітності та впливу технологій на ведення обліку в компаніях.

Після виступів студенти мали можливість задавати спікерам питання й приймати участь в обговоренні актуальних проблем. Всі учасники отримають електронні сертифікати про участь у вебінарі.

Про участь у заході студенти 3-го курсу відізвалися так: «Представлена доповідачами інформація була дуже цікавою. Особливо нам сподобався розділ про криптовалюти. Було цікаво почути про те, що саме являє собою криптовалюта, про її історію, про те, як працює блокчейн. У цілому, це була дуже хороша можливість розвивати нашу професійну англійську мову з багатьма невідомими словами та фразами. Дякуємо за можливість взяти участь у такому міжнародному вебінарі».

Кафедра обліку і аудиту

    Ця стаття також доступна наступними мовами:

  • Magyar