Кафедра історії та суспільних дисциплін

Випускники кафедри

2002 рік (лютий)
1 Медвец Андрея англійська-історія
2 Мештер Андраш англійська-історія
3 Папоі Сільвія англійська-історія
4 Шароді Пейтер англійська-історія
5 Шветко Ержейбет англійська-історія
6 Сременяк Камілла англійська-історія
7 Балог Агнеш англійська-історія

2002 рік (липень)
8 Кота Іштван англійська-історія
9 Магочі Абігейль англійська-історія
10 Вароді Наталія англійська-історія
11 Дорчі Кароліна історія-географія
12 Гал Іштван історія-географія
13 Головач Єва історія-географія
14 Маркуш Аніта історія-географія
15 Поп Гейзо історія-географія
16 Сопов Роберт історія-географія

2003
17 Борат Юліанна історія-географія
18 Бергхауер Шандор історія-географія
19 Лефко Янош історія-географія
20 Магочі Ізабелла історія-географія
21 Рац Бейло історія-географія
22 Секей Густав історія-географія
23 Tороцкезі Крістіан історія-географія
24 Товт Левенте історія-географія
25 Уйфалуші Ласло історія-географія
26 Знік Едіт історія-географія
27 Гіреш Емевке англійська-історія
28 Кевсегі Маргіт англійська-історія
29 Бергхауер-Олас Емевке англійська-історія
30 Ерделі Єва англійська-історія
31 Качов Сільвія англійська-історія
32 Сімку Андраш англійська-історія
33 Станко Крістіна англійська-історія
34 Стойка Беата англійська-історія
35 Товт Каталін англійська-історія
36 Іріл Єва англійська-історія

2004
37 Брековські-Пушкаш Еріка történelem-földrajz
38 Балог (Горват) Еріка történelem-földrajz
39 Барта (Юрко) Ніколетт történelem-földrajz
40 Берецкі Лорант történelem-földrajz
41 Коті Шандор történelem-földrajz
42 Ковач Шандор történelem-földrajz
43 Молнар Елеонора történelem-földrajz
44 Нодь Еріка történelem-földrajz
45 Пелшовці-Нодь Meлінда történelem-földrajz
46 Семак Марія történelem-földrajz
47 Оніцко Жолт англійська-історія
48 Ковач (Kiш) Моніка англійська-історія
49 Лакатош Кароліна англійська-історія
50 Молнар Жужанна англійська-історія
51 Молнар-Пасуля Генріетта англійська-історія
52 Орос Крістіна англійська-історія
53 Рішко Єва англійська-історія
54 Руткоі Вікторія англійська-історія
55 Шпонтак Сабіна англійська-історія
56 Солнокі Ержейбет англійська-історія
57 Торжаш Крістіна англійська-історія

2005
58 Бейреш Аттіла історія-географія
59 Фішер Жолт історія-географія
60 Коті Наталія історія-географія
61 Мейсарош Габріелла історія-географія
62 Нодь Ілдіко історія-географія
63 Нодь Тібор історія-географія
64 Раті Йожеф історія-географія
65 Штул Ержейбет історія-географія
66 Боюс Вікторія англійська-історія
67 Феєш Дєнді англійська-історія
68 Гоздог Діана англійська-історія
69 Гайла Йожеф англійська-історія
70 Генкель Беатрікс англійська-історія
71 Маргітич Мар’яна англійська-історія
72 Печора Єваa англійська-історія
73 Ройті Жужанна англійська-історія
74 Шімон Беатрікс англійська-історія
75 Урбан Жужанна англійська-історія

2006
76 Дєрдь Жолт історія-географія
77 Кейс Гейзо історія-географія
78 Молнар Крістіна історія-географія
79 Орбан Крістіна історія-географія
80 Кейс Пірошка історія-географія
81 Ференц Вікторія англійська-історія
82 Ільницька Беата англійська-історія
83 Яблонько Анатолій англійська-історія
84 Матрунич Андраш англійська-історія
85 Нодь Аніта англійська-історія
86 Рішко Катерина англійська-історія
87 Рішко Жужанна англійська-історія
88 Сароз Беата англійська-історія
89 Тодєрішко Еріка англійська-історія

2007 – освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»
90 Баті Сільвія англійська-історія
91 Ченгері Оршоля англійська-історія
92 Дешко Георгіна англійська-історія
93 Гагер Дора англійська-історія
94 Калман Андрея англійська-історія
95 Кірш Єва англійська-історія
96 Мічко Ілдіко англійська-історія
97 Молнар Георгіна англійська-історія
98 Нодь Ібоя англійська-історія
99 Поладі Еріка англійська-історія
100 Раті Сільвія англійська-історія
101 Тігор (Нодь) Маріанна англійська-історія
102 Тімко Маріанна англійська-історія
103 Турані Крістіна англійська-історія
104 Ур Ібоя англійська-історія
105 Гегедуш Дєрді історія-географія
106 Фелдгазі Імре історія-географія
107 Герендей Бейло історія-географія
108 Іллар Крістіна історія-географія
109 Шош Сільвія історія-географія
110 Сеннєш Андрея історія-географія
111 Токач Томаш історія-географія
112 Товт Дєвзев історія-географія

2007 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
113 Балог Каталін англійська-історія
114 Болдог Діана англійська-історія
115 Данч Габріелла англійська-історія
116 Дерцені Етелка англійська-історія
117 Фодор Аттіла англійська-історія
118 Галас Маріанна англійська-історія
119 Гегедуш Іштван англійська-історія
120 Яні Рената англійська-історія
121 Копор Агнеш англійська-історія
122 Ковач Сільвія англійська-історія
123 Модьоровші Габріелла англійська-історія
124 Нодь Іренке англійська-історія
125 Орос Георгіна     англійська-історія
126 Оросі Тюнде англійська-історія
127 Пелешкеі Вікторія англійська-історія
128 Попович Нора англійська-історія
129 Шаркозі Чілла англійська-історія
130 Товт Жужанна англійська-історія
131 Варі Імре англійська-історія
132 Жупан Юдіт англійська-історія
133 Берецкі Дєрдь історія-географія
134 Боровський Іштван історія-географія
135 Часар Іштван історія-географія
136 Данч Дєрдь історія-географія
137 Гоздог Дєрдь історія-географія
138 Геренделі Ержебет історія-географія
139 Гомокі Діана історія-географія
140 Лукач Аттіла історія-географія
141 Мусь Гергель історія-географія
142 Омбоді Вікторія історія-географія
143 Сокал Імре історія-географія
144 Тор Гейзо історія-географія
145 Вароді Ілона історія-географія

2008 – освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»
146 Берецкі Дєрдь Історія
147 Горовський Іштван Історія
148 Часар Іштван Історія
149 Данч Дєрдь Історія
150 Гоздог Дєрдь Історія
151 Геренделі Ержебейт Історія
152 Гомокі Діана Історія
153 Лукач Атіла Історія
154 Мусь Гергель Історія
155 Омбоді Вікторія Історія
156 Сокал Імре Історія
157 Тор Гейзо Історія
158 Вароді Ілона Історія

2008 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
159 Бако Дора Історія
160 Балог Ласло Історія
161 Балог Каталін Історія
162 Балог Жолт Історія
163 Болдог Діана Історія
164 Борош Ласло Історія
165 Дерцені Етелка Історія
166 Фодор Аттіла Історія
167 Гогола Габріелла Історія
168 Галас Маріанна Історія
169 Гегедуш Іштван Історія
170 Яні Рената Історія
171 Калло Йожеф Історія
172 Копор Агнеш Історія
173 Костю Дюло Історія
174 Ковач Крістіан Історія
175 Ковач Рита Історія
176 Ковач Сільвія Історія
177 Леврінц Золтан Історія
178 Мароші Іштван Історія
179 Модьоровші Габріелла Історія
180 Нодь Іренке Історія
181 Орос Георгіна Історія
182 Орос Сілард Історія
183 Оросі Тюнде Історія
184 Пелешкеі Вікторія Історія
185 Петрушка Маріанна Історія
186 Пойдак Ференц Історія
187 Попович Нора Історія
188 Шаркозі Чілла Історія
189 Шушлик Адам Історія
190 Шушлик Чобо Історія
191 Сас Маріанна Історія
192 Товт Жужанна Історія
193 Вароді Давид Історія
194 Варі Імре Історія

2009 – освітньо-кваліфікаціний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»
195 Ковач Сільвія (з відзнакою) Історія
196 Бако Дора Історія
197 Балог Каталін Історія
198 Балог Ласло Історія
199 Борош Ласло Історія
200 Гогола Габріелла Історія
201 Галас Маріанна Історія
202 Гіді Янош Історія
203 Калло Йожеф Історія
204 Кекеші-Болдог Діана Історія
205 Копор Агнеш Історія
206 Костю Дюло Історія
207 Ковач Крістіан Історія
208 Ковач Рита Історія
209 Леврінц Золтан Історія
210 Мароші Іштван Історія
211 Мезев Золтан Історія
212 Модьоровші Габріелла Історія
213 Нодь Іренке Історія
214 Орос-Kрайнер Георгіна Історія
215 Орос Сілард Історія
216 Оросі Тюнде Історія
217 Петрушка Маріанна Історія
218 Пойдак Ференц Історія
219 Попович Нора Історія
220 Шаркозі Чілла Історія
221 Шушлик Адам Історія
222 Шушлик Чобо Історія
223 Санто Едіна Історія
224 Сас Маріанна Історія
225 Товт Жужа Історія
226 Вароді Давид Історія

2009 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»
227 Данкович Ніколетт – з відзнакою Історія
228 Молнар Ференц – з відзнакою Історія
229 Нодь Еніке – з відзнакою Історія
230 Бакош Ілона Історія
231 Бібо Габор Історія
232 Буйдошов Іштван Історія
233 Буйдошов Янош Історія
234 Четнекі Тімеа Історія
235 Доктор Адріанна Історія
236 Домокош Єва Історія
237 Гаті Іштван Історія
238 Гелетей Аніта Історія
239 Гегедуш Дюло Історія
240 Гегедуш Жолт Історія
241 Голожі Імре Історія
242 Горват Іштван Історія
243 Горват Маріанна Історія
244 Ілєш Іштван Історія
245 Іван Шандор Історія
246 Кіш-Фері Ласло Історія
247 Комяті Єва Історія
248 Ковач Моніка Історія
249 Лапковська Емілія Історія
250 Ласло Елемийр Історія
251 Лендєл Марія Історія
252 Муска Ержейбет Історія
253 Орбан Ласло Історія
254 Орос Аніта Історія
255 Поллогі Ласло Історія
256 Пода Каталін Історія
257 Поковба Ержейбет Історія
Попович Янош Історія
Шейра Магдалина Історія
Шоймош Тюнде Історія
Сані Чілла Історія
Сатмарі Іштван Історія
Сечі Саболч Історія
Сендреі Аніта Історія
Севлеші Нора Історія
Теметев Лівія Історія
Тимощук Михайло Історія
Товт (Ілєш) Маргіт Історія
Товт Адріанна Історія
Товт Еріка Історія
Товт Єва Історія
Варцаба Еріка Історія

2010 – освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»

Буйдошов Іштвану Івановичу
Буйдошов Яношу Івановичу
Лапковська Емілії Петрівні
Молнар Федіру Федоровичу
Надь Еніке Адальбертівні
Орбан Ласлу Васильовичу
Поллогі Василю Васильовичу
Севлеші Норі Йосипівні
Сендрей Аніті Миколаївні
Тимощук Михайлу Петровичу
Товт Адріені Іштванівні
Шольмош Тюнді Гейзівні

Ілльєш Іштвану Стефановичу
Товт Еріка Федорівні
Шера Магдалині Юліївні

Гержені Чіллі Йосипівну
Коріко Олександру Івановичу
Молнар Аніті Гейзівні
Олчварі Чіллі Імреївні
Югай Жужанні Йосипівні

Бакош Олені Юліївні
Біба Гаврилу Гавриловичу
Гегедюш Жолту Юлієвичу
Голожай Імре Імрейовичу
Горват Маріанні Степанівні
Доктор Андріанні Андріївні
Кіш-Фері Василю Адальбертовичу
Ласлов Елемиру Елемировичу
Лендєл Марії Алмашівні
Поковба Єлизаветі Олександрівні
Сечі Саболчу Івановичу
Теметев Лівії Бейлівні
Товт Єві Андріївні

2010 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Балог Аттіла Карольовичу
Барат Вікторії Йосипівні
Берегсасі Хрістіану Павловичу
Бочі Тюнді Олександрівні
Горонгозов Іветті Йосипівні
Давід Андрію Андрійовичу
Ковач Іштвану Степановичу
Ласлов Євгену Євгеновичу
Надь Гергелю Сілардовичу
Нанаші Антону Антоновичу
Олас Габору Йосиповичу
Пак Катерині Тіборівні
Почай Федіру федоровичу
Товт Роланду Васильовичу
Турі Греті Василівні

Бакура Габору Олександровичу
Баняс Діані Антонівні
Боднар Діані Олександрівні
Боротей Аттіла Бейловичу
Бочкор Еріка Бейлівні
Галушка Золтану Стефановичу
Дербак Ренаті Павлівні
Добош Олександру Олександровичу
Калініна Сільвії Сергіївні
Корчинські Івану Івановичу
Магурська Анетті Іванівні
Орос Олесї Володимирівні
Пал Яношу Яношовичу
Пушкаш Роберту Олександровичу
Шереш Еріка Шандорівні
Шідов-Гайла Кристині Андріївні
Шіпош Каталіні Лайошівні

2011 – освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»

Бочі Тюнді Олександрівні
Горонгозов Іветті Йосипівні
Добош Олександру Олександровичу
Ласлов Євгену Євгеновичу
Надь Гергелю Сілардовичу
Турі Греті Василівні

Барат Вікторії Йосипівнї

Гома Евеліні Карлівніу
Костю Каталіні Василівні
Кудрон Катерині Золтанівні
Ломага Юдіті Федорівні
Сотмарі Валерії Йожефівні
Суимбаєва Оксані Михайлівні
Феєш Беаті Шандорівні
Шітев Єві Бейлівні

Бакура Габору Олександровичу
Баняс Діані Антолівні
Боротей Аттіла Бейловичу
Бочков Еріка Бейлівні
Дербак Ренаті Павлівні
Фадяш Агнеш Миколаївні
Шереш Еріка Шандорівні
Шідов-Гайла Кристині Андріївні
Шіпош Каталіні Лайошівні

2011 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Белла Крістіні Степанівні
Біров Беттіні Василівні
Біров Лоранту Гейзовичу
Бірта Василю Васильовичу
Гейдер Єві Федорівні
Горонді Дьєрдю Олександровичу
Довка Роберту Гейзовичу
Ковач Ліллі Олександрівні
Леві Роланду Васильовичу
Матей Бернадетт Іванівні
Молнар Гергелю Гейзовичу
Молнар Іштвану Васильовичу
Орос Єлізаветі Федорівні
Шимон Даніелу Балажовичу

Гаснюк Маріанні Олегівні
Ковач (Морожан) Агнеті Тіберівні
Колонич Ірині Йосипівні
Сорко Лівії Тіборівні
Шапи Еріка Бертолонівні
Шаркаді Вікторії Андріївні
Шольмош Мелінді Гейзівні

Облік і аудит

Балаж Антону Антоновичу
Гей Іштвану Балажовичу
Кедебец Герги Олександровичу
Кеньереш Палу Павловичу
Кіш Едіні Бейлівні
Костьов Ласлу Ласловичу
Кулчар Валерії Елемирівні
Молнар Саболчу Івановичу
Надь Василю Павловичу
Палоці Бертолону Бертолоновичу
Фалтічко Генріетті Федорівні
Фрінк Олександру Олександровичу

2012 – освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»

Історія

Біров Беттіні Василівні
Біров Лоранту Гейзовичу
Бірта Василю Васильовичу
Довка Роберту Гейзовичу
Колонич Ірині Йосипівні
Молнар Гергелю Гейзовичу

Леві Роланду Васильовичу
Молнар Іштвану Васильовичу
Сорко Лівії Тіборівні
Шаркаді Вікторії Андріївні

Історія та мова і література (угорська)

Белла Крістіні Степанівні
Гейдер Єві Федорівні
Ковач Ліллі Олександрівні
Матей Бернадетт Іванівні

Мова і література (угорська) та історія

Балог Сільвії Василівні
Барталош Естер Нандорівні
Гайдош Ніколетті Золтанівні
Капустей Яношу Івановичу

2012 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Історія

Довнат Тіберію Тіберійовичу
Егреші Ноемі Олександрівні
Йончі Кароліні Євгенівні
Кіш Шандору Олександровичу
Сабов Гергелю Ференцовичу
Салаі Бернадет Бейлівні
Такарськи Іштвану Іштвановичу
Тор Ренаті Атиллівні

Облік і аудит

Балог Еріка Карлівні
Біров Доротті Тіборівні
Гріца-Варцаба Ільдіка Федорівні
Кадар Йосипу Йосиповичу
Кеньереш Кінга Павлівні
Ковач Крістіні Людвиківні
Надь Жужанні Ласлівні
Надь Мальвіні Чабівні
Надь Мелінді Миколаївні
Неймет Оніті Ігорівні
Рубець Норберту Васильовичу
Сіладі (Газдаг) Ліллі Бейлівні
Солонтай Алексу Тіборовичу
Тор Ізолді Гейзівні
Шімон Андріані Іванівні
Шнеп Артуру Петровичу

2013 – освітньо-кваліфікаційний рівень «СПЕЦІАЛІСТ»

Історія

Довнат Тіберій Тіберійович
Егреші Ноемі Олександрівна
Іллеш Маргіт Міклошівна
Кіш Шандор Олександрович
Салаі Бернадет Бейлівна
Такарськи Іштван Іштванович

2013 – освітньо-кваліфікаційний рівень «БАКАЛАВР»

Історія

Вамоші Ріхард Федорович
Горват Іветт Бертолонівна
Данч Крістіна Павлівна
Якоб Нора Іштванівна
Йончі Сабіна Елемирівна
Кертейс Кітті Олександрівна
Куртяк Адам Євгенович
Леврінц Клавдія Степанівна
Орбан Мелінда Денешівна
Собов Едіна Степанівна
Собослай Катерина Федорівна
Товт Аніта Аттилівна
Товт Еніке Тіборівна
Фодор Кристина Іванівна
Віраг Ніколет Адальбертівна
Ковач Беата Йосипівна

Облік і аудит

Барна Дьєрдь Дьєрдєвич
Вамоші Ріхард Федорович
Вереш Маріетта Бертолонівна
Гайду Іштван Іштванович
Ісевич Ержебет Петрівна
Ковач Чобо Іштванович
Леско Роберт Миколайович
Нодь Ріта Йожефівна
Омбоді Клара Шандорівна
Почаі Ніколетт Миколаївна
Сатмарі Ніколетта-Катерина Іванівна
Сейкель Рената Йосипівна
Уйварі Габор Андрійович
Феєш Ніколетта Степанівна