Кафедра педагогіки та психології

Контакти:

Адреса:  кафедра педагогіки та психології Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ, 90202 Берегово, площа Кошута 6, Закарпаття, Україна.

Адреса для листування: кафедра педагогіки та психології Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ, п/с 33, 90200 Берегово, Закарпаття , Україна.

Tелефон: (+380-31-41) 4-29-76 внутрішній номер 115

Факс: (031-41) 2-34-62

E-mail: pedagogia@kmf.uz.ua

Web: http://kmf.uz.ua

Кафедра: аудиторія Крістіноварош

На кафедрі діє два відділення:

  • Відділення початкової освіти
  • Відділення дошкільної освіти

Кафедра педагогіки та психології Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці II була створена 1998 року. Завданнями кафедри є розробка теоретичних та практичних питань з педагогіки й психології, забезпечення загального розвитку з проблем педагогіки та психології. Кафедра готує випускників зі спеціальностей  013 «Початкова освіта» та 012 «Дошкільна освіта», а також на інших спеціальностях закладу викладає такі дисципліни як: Педагогіка, Психологія, Фізкультура.

Науково-педагогічний склад кафедри:

Біда Олена Анатоліївна, доктор педaгогічних.наук, професор; завідувачка кафедри
Кучай Тетяна Петрівна, доктор педагогічних наук, доцент; доцент кафедри
Орбан-Лембрик Лідія Ернестівна, доктор психологічних наук, професор; професор кафедри
Орос Ільдіко Імріївна, канд. пед. наук; доцент кафедри
Силадій Іван Михайлович, канд. пед. наук; доцент кафедри
Дзямко Вікторія Йосипівна, канд. пед. наук, доцент; доцент кафедри
Бергхауер-Олас Емьовке Ласлівна, доктор філософії; доцент кафедри
Маргітич Катерина Євгенівна, канд. пед. наук; доцент кафедри
Островська Маріанна Ярославівна, канд. пед. наук; доцент кафедри
Романюк Катерина Олександрівна, канд. пед. наук; доцент кафедри
Балог Лівія Іванівна, ст. викладач
Візавер Арпад Дезидерович, ст. викладач
Габода Єва Бейлівна, ст. викладач
Гуттерер Єва Войтехівна, ст. викладач
Греба Ганна Йосипівна, ст. викладач
Кулін Агнеш Золтанівна, ст. викладач
Гаврилюк Ілона Юліївна, викладач
Греба Ілдіко Золтанівна, викладач
Ешпан Маргарита Степанівна, викладач
Конц Тімеа Степанівна, викладач
Поллоі Каталін Дезидерівна, викладач
Чейке Катерина Імреївна, викладач
Чопак Єва Василівна, викладач
Кіш Юліанна Іванівна, асистент
Чегіль Аніко Миколаївна, асистент

За сумісництвом:
Кузьмінський Анатолій Іванович
, доктор педагогічних наук, професор; професор кафедри
Коприва Аттіла Тиберійович, канд. мистецтвознавства, доцент; доцент кафедри
Кучай Олександр Володимирович, доктор педагогічних наук, доцент; доцент кафедри
Папоі Олена Федорівна, викладач
Гал Наталія Андріївна, асистент

Основні публікації кафедри


 

 




Основні заходи, організовані кафедрою

Окрім викладацької діяльності, співробітники кафедри беруть участь в організації численних культурних заходів, зокрема виставок робіт із живопису, музичних вечорів, концертів тощо:


Основні партнери

Мукачівський державний університет
Закарпатське угорськомовне педагогічне товариство
Ужгородський національний університет
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
Державний заклад “Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”, кафедра дошкільної та початкової освіти
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського
Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди
Університет імені Яноша Шеє (Словаччина)
Ніредьгазький університет (Угорщина)
Університет Св. Іштвана, педагогічний факультет (м. Сорвош, Угорщина)
Дебреценський університет (Угорщина)
Дебреценський університет, факультет виховання дітей та корекційної педагогіки
Дебреценський університет, Докторська школа з гуманітарних наук, докторська програма з педагогіки – Дебреценський університет, Центр з дослідження і розвитку вищої освіти
Дебреценський університет (Угорщина)
Університет ім. Лоранда Етвеша (Угорщина)
Новісадський університет (Сербія)
Університеті ім. Костянтина філософа м. Нітра (Словаччина)
Трансільванський угорський університет м. Клуж (Румунія)

 

 

Випускники кафедри педагогіки та психології:

 

Освітньо-кваліфікаційний рівень «спеціаліст»
Випускники спеціальності «Дошкільне виховання»
Гаті (Ботко) Моніка, Дебрецені Маріанна, Гержені Андрея, Крайник Крістіна, Романець Магдалина, Шюто Єва, Мітре Уйварі Ілдіко, Вароді Юдіт
Випускники спеціальності «Початкове навчання»
Шош (Баков) Андрея, Балог Беата, Беловіч Марія, Дудинські Єва, Гал Тімея, Генці Аніко, Дєрке (Шімон) Діана, Гіреш Каталін, Гомокі Еріка, Манді Йолан, Матяш Агота, Нодь Андрея, Нодь Марія, Пал Дерцені Каталін, Рац Каталін, Русінне Севлеші Еніке, Селеш Єва

1998

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання»
Бокончош Сільвія, Кішгеді Ілдіко, Ковач Каталін, Кедебець Ангела, Ліпчеі Андрея, Моккоі Жужанна, Варга Марія, Вербіаш-Петраш Тереза

1999

Випускники спеціальності «Початкове навчання»
Панько (Нодь) Еріка, Костнер Андрея, Горват Ілона, Фодов Вікторія, Форгон Тімея, Міца Каталін, Нодь Ержебет, Етвеш Жужанна, Сабо Єва, Сабо Маргіт, Сіладіне Бороні Гізелла, Товт Вікторія

2001 (червень)

Випускники спеціальності «Початкове навчання»
Антал Едіна. Огар Беата, Абрань Діана, Бодов-Катко Єва, Чейпеш Маріанна, Енгел Вікторія, Фекете-Перчі Нора, Філе Аніко, Йовзан Юлія, Кормочі Золтан, Ковач Еріка, Кутоші Моніка, Моккоі Беата, Олас Тімея, Попович Жужанна, Петрушка Маріанна, Чурман-Пушкаш Аніко, Раті Еріка, Лефлер Рожа Йолан, Літинець (Шкробак) Чілла, Ірко Сурняк Маріанна,Туровці Андрея, Ваш-Вологіна Леонора, Вейг Моніка

2001 (липень)

Випускники спеціальності «Початкове навчання»
Ботарі Нора, Боднар Чілла, Енгслер-Ботош Каталін, Гайош-Дерцені Єва, Горшані Тімея, Келнер Маріанна, Матей Габріелла, Мештер Андрея, Етвеш Габріелла, Ріман Андрея, Товт Ангедіка, Товт Еріка

2002

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)
Молнар Андрея, Фейшуш Ілона,Кочмар Гергель, Штефан Маріанна, Сюч Маріанна, Шутов Адетта

2003

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом спеціаліста)
Бойзук Вікторія, Чок Юдіт, Давід Іветт, Домокош Моніка, Годван Ірен, Годо Ірен, Лендєл Єва, Нодь Маріанна, Пийтер Тюнде, Сабов Зіта, Захарович Еріка, Захарович Роберта, Молнар (Журкі) Габріелла

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)
Марку Аніко, Ченгері Андрея, Домокош Анна, Ембер Оршоя, Ференці Каталін, Філе Жужанна, Гіреш Ласло Корнелія, Горват Діана, Ілейш Єва, Імре Єва, Калман Аніко, Кертийс Жужанна, Левченко Елеонора, Токач-Леврінц Марія, Мітро Генріетта, Молнар Ангела, Молнар Ференц, Нодь Дєнді, Райплик-Горват Жужанна, Томпа Зіта

2004

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом спеціаліста)
Антал Чілла, Фозекош Тімея, Фелдгазі Єва, Гонці Ержейбет, Міца Беата, Молнар Мелінда, Орос Каталін, Сімку Аніта

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)
Адам Ержейбет, Балог Єва, Беззег Каталін, Дерцені Ірен, Дубяк Вікторія, Гіді Томаш, Костнер Едіна, Ковтун Кароль, Марко Каталін, Орос Анна, Рояк (Ковач) Беата, Самбурська Марія, Товт Єва

2005

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом спеціаліста)
Балог Габріелла, Берта Вікторія, Гейці Андрея, Гіді Ф. Маргіт, Котона Маргіт, Костю Зіта, Ковтюк Габріелла, Магдинець Габріелла, Молнар Валерія, Нец Сільвія, Орос Емоке Жужанна, Пайзу (Ковач) Ілдіко, Ріман Грета, Роман Аніта, Сабо Рената, Семере Андрея, Зазулич Сільвія

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)
Бак Андрея, Боршош Маргарита, Галас Ельвіра, Кемень Єва, Клацик Брігітта, Сілваші (Роман) Діана, Сурняк Чілла, Токач Дєрді, Войнагі Андріана, Вантуш Юдіт, Захарович Вероніка, Кертвеєші Рита

2006

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом спеціаліста)
Балог Вероніка, Борно Вікторія, Боднар Віола, Ердеі Еріка, Габовда Ібоя, Гайла Андріана, Югоі Дєнді, Копор Єва, Оганесян Амалія, Рейвес Андрея, Шебоу Діана, Тороцкезі Вікторія, Товт (Кун) Каталін, Жупик Лейла

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)
Геров Клара, Кіш Наталія, Кноблок Єва, Костю Чілла, Кутоші Ержейбет, Меддєші Діана, Мезев Маргіт, Нодь Бейло, Неймет (Єнеі) Габріелла, Пап Єва, Шовш Беата, Вілагош Отілія

2007

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом спеціаліста)
Адам (Дівінець) Андріана, Балог Дєнді, Домокош (Даниловська) Каталін, Франц Неллі, Копос Ірен, Мийсарош Дєнді, Матей Тюнде, Нодь Тімея, Поп Вікторія, Шандор Рената, Шебок Крістіна, Соні Іветт

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)
Фейсе Йолан, Ференці Єва, Франц (Ступчук) Сільвія, Головач Аніта, Гегедуш Агота, Гіреш (Нодь) Тімея, Їжак Аніта, Кіш (Товт) Вікторія, Молнар Єва, Поллогі (Лендєл) Жужанна, Семере Габріелла

Випускники спеціальності «Початкове навчання – англійська мова» (диплом бакалавра)
Генці Еріка, Йовзан Юліанна, Калман Гойнолко, Сабо Єва, Тор Жужанна, Товт Крістіна

2008

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом бакалавра)
Ач (Дерцені) Каталін, Борнемісса Беата, Данч Еріка, Деак Моніка, Гал Габріелла, Гейче Рената, Гомокі Магдалина, Імстічеі Клеопатра, Йоні Беттіна, Яров Пірошка, Ломога Юдіт, Леврінц Каталін, Мурін Каталін, Нейметі Жужанна, Перпек Галас Андрея, Петра Жужанна, Шімон Еріка, Шомі Агнеш, Саніслав Чілла

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом бакалавра)
Бакош Габор, Балог Шандор, Балог Марія, Біров Моніка, Фрінг Ержейбет, Дерцені Аніко, Габор Каталін, Гергель Єва, Гуяш Дєрдь, Гуяш Крістіан, Гойду Сільвія, Гнатик Дєнді, Гомокі Беттіна, Гуняді Єва, Кіш Андраш, Копор Вероніка, Куриляк Каталін, Нодь Жужанна, Орос Мелінда, Орбан Аніко, Онисько Ольга, Товш Шаролта, Уйварі Каталін

Випускники спеціальності «Початкове навчання – англійська мова» (диплом бакалавра)
Чербанич Діана, Зенич Едіна, Герман Юлія, Йовзан Еріка, Лазар Габріелла, Салонтаі Едіна

Випускники спеціальності «Початкове навчання – дошкільне виховання» (диплом бакалавра)
Фозекош Мелінда, Гергель Розалія, Гал Тюнде, Гіреш Еріка, Майорош Ержебейт, Орос Еріка, Товт Маріанна, Волощук Клара

2009

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (заочна форма, диплом бакалавра)
Бокшо Елеонора, Балог Тімея, Бікі Ірен, Бірто Габріелла, Гал Жужанна, Годьмаші Ержебейт, Горват Еріка, Катро Йолан, Кіш Каталін, Комарі Юліанна, Кедебець Марія, Марко Каталін, Панющик Єва, Пеняк Єва, Перпейк Каталін, Райплик Габріелла, Шіпош Ангела, Сабов Юлія, Вашкеба Ержейбет

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання – співи та музика» (диплом бакалавра)
Бойкович Вікторія, Данкович Вікторія, Горват (Чурі) Маріанна, Йокоб Рената, Яров Тюнде, Конц Еріка, Кіш Рената, Марко Каталін, Плеша Каталін
Випускники спеціальності «дошкільне виховання – візуальне виховання» (диплом бакалавра)
Бенедек Андріана, Чатлош Аніко, Голінськая Ангела, Гайла Біанка, Товт Юліанна, Штул Лінда

Випускники спеціальності «Початкове навчання – англійська мова» (диплом бакалавра)
Кіш Едіна, Муска Еріка, Шімон Жужа

Випускники спеціальності «Початкове навчання – німецька мова» (диплом бакалавра)
Пояк Бернадетт

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (заочна форма, диплом бакалавра)
Бак Беата, Балог Каталін, Балог Маріанна, Боднар Валерія, Броді Брігітта, Цібло Дєрді, Череснє Ержейбет, Домокош Валерія, Ференц Ержейбет, Годор Юдіт, Горват Гайналка, Качов Ангела, Каркушка (Цібла) Аніта, Катона Магдалина, Кіш Тюнде, Комаромі Моніка, Кормош Беата, Кедебець Чілла, Кріштан Ілона, Лац Чілла, Лазар (Борто) Беата, Левдар Ілдіко, Нодь Еріка, Орбан Ержейбет, Орос Маргіт, Палай Каталін, Поп (Балла) Беата, Радік Еріка, Ремецка Вікторія, Сабо Зіта, Саніслав Ержебейт, Стасюк Маріанна, Товт Каталін, Вошош Ібоя, Вереш Агота

Випускники спеціальності «Початкове навчання – німецька мова» (диплом бакалавра)
Ідяртов Ніколетта, Шебок Моніка

Випускники спеціальності «Початкове навчання – візуальне виховання» (диплом бакалавра)
Баняс Беата, Бімбо Тімея, Фущич Ласло, Варцаба Каталін

Випускники спеціальності «Початкове навчання – дошкільне виховання» (диплом бакалавра)
Гейці Вікторія, Йоно Ержейбет, Сабо Гайналка, Товт Бернадетт

2010

Випускники спеціальності «Дошкільне виховання» (диплом бакалавра)

Балог Єлизавета Василівна, Балінт Вікторія Олександрівна, Баратей Генріетта Федорівна, Болло Агота Шандорівна, Гіді Еріка Олександрівна, Калман Брігітта Гейзівна, Кочіш Віктрія Юліївна, Кіш (Товт) Рената Золтанівна, Леврінц Аніта Тіборівна, Мейсар Еріка Петрівна, Товт Каталін Оттилівна, Челе Едіна Карлівна, Шутов (Бровді) Катерина Бертолонівна,

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом бакалавра)

Біров Наталія Василівна, Загарович Ілдіко Золтанівна, Йоні Олександра Стефанівна, Кенийз Оніта Іванівна, Мільчевич Марія Калманівна, Пал Емеше Карлівна, Папп Адріенн Елемирівна, Пивоварник Аліца Юріївна, Пінте Ірина Іванівна, Росоха Габріелла Михайлівна, Сабо Брігітта Іванівна, Селеш Маріанна Карлівна, Філе Рената Іванівна, Чайкович Катерина Федорівна, Чегі Єва Андріївна, Шімон Беата Павлівна, Шітев Георгіна Бейлівна, Яров Рената Золтанівна, Бабел Рената Габорівна, Бакк Маргарета Іванівна, Барта Мелінда Ернестівна, Береш Бернадетт Степанівна, Вагрін Єва Миколаївна, Гегедюш Каталін Ендрейовна, Гержені Андріана Бейлівна, Гіді Аніта Василівна, Гомокі Тімея Юріївна, Гошитик Тімея Федорівна, Іжак (Потокі)  Маріанна Імреївна, Коростил Світлана Михайлівна, Мельникова Моніка Гейзівна, Нодь Вікторія Бейлівна, Нодь Катерина Андріївна, Сані Наталія Михайлівна, Унока Еріка Шандорівна, Ференці Аніка Аттілівна, Шітєв Габріелла Палівна

Випускники спеціальності «Початкове навчання» (диплом спеціаліста)

Баняс Беата Бейлівна, Бімба Тімея Йосипівна, Боднар (Балла) Валерія Мартонівна, Боднар(Товт) Едіта Яношівна, Варцаба Катерина Василівна, Волощук Клара Вікторівна, Гейці Вікторія Гейзівна, Горват Світлана Адальбертівна, Домокош Валерія Вікторівна, Ідяртов Ніколетт Карлівна, Йовзан Еріка Ференцівна, Кедебец Чілла Шандорівна, Кіш Андрій Бертолонович, Майорош Ержебет Аттилівна, Орбан Аніка Миколаївна, Орос Маргарита Балінтовна, Сабов Гайналка Адальбертівна, Сабов Зіта Йосипівна, Санісло Ержебет Золтанівна, Тар Жужанна Людвигівна, Товт Бернадетт Олександрівна, Товт Катерина Адальбертівна, Товт Крістіна Балажівна, Товт Маріанна Степанівна, Фущич Василь Васильович, Чербанич Діана Іштванівна, Чересне Єлизавета Євгенівна, Шебик Моніка Барнівна, Балог Катерина Карлівна, Балог Маріанна Іванівна, Балог Мелінда  Елеківна, Біров (Зенич) Моніка Бертолонівна, Бок Беата Адальбертівна, Варга Беата Аттілівна, Вашаш Ібоя Бейлівна, Вереш Агота Петрівна, Габор Катерина Людвиківна, Гадар Юдіта Іванівна, Гергель Єва Олександрівна, Гергель (Нодь) Розалія Олександрівна, Гіреш Каталін Адальбертівна, Гомокі Бетті Йосипівна, Горват Андрея Карлівна, Горват Олена Людвиківна, Гуньоді Єва Матвіївна, Дерцені Оніка Йосипівна, Зенич-Леврінц Едіна Іванівна, Катона Магдалина Амбрушівна, Качов Анжела Золтанівна, Комаромі Моніка Арпадівна, Копор Вероніка Густавівна, Куриляк Католін Іванівна, Манді Йолана Петрівна, Мартон Мелінда Юліївна, Нодь Еріка Юріївна, Орбан Єлізавета Імріївна, Орос Еріка Альбертівна, Палфі Еріка Йосифівна, Поллоі Катерина Іштванівна, Стасюк Маріанна Василівна, Товт Шаролта Андріївна, Уйварі Катерина Степанівна, Ференц Єлизавета Тіборівна, Фрінг Ержейбет Імреївна, Цібло Аніта Степанівна, Цібло Дьерді Іштванівна, Шімон Моніка Йосипівна

2011

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Балла Катерина Федорівна, Береш Габріелла Степанівна, Варга Мелінда Степанівна, Йоно Габріелла Густавівна, Молнар Нора Олександрівна, Надь Ніколетта Шандорівна, Огарді Маріанна Габорівна, Рожа Габріелла Олександрівна, Альохін Аніта Федорівна, Баканчош (Варга) Єва Бертолонівна, Біро Магдалина Василівна, Борбель Єва Яношівна, Бочкор Еріка Валентинівна, Дарчі (Дем’єн) Беата Тіборівна, Дерцені Андрея Юріївна, Кейс Маргарета Василівна, Ковач Ілона Золтанівна, Копас (Олаг) Рената Тіборівна, Літераті (Такарскі) Сабіна Яношівна, Надь Ангела Тиборівна, Надь (Фюзеші) Рената Тівадарівна, Пал Андрея Андріївна, Папої Сільвія Ласлівна, Параска (Голожай) Аніко Імреївна, Прокоп Едіна Миколаївна, Товт (Баканчош) Ірина Людвиківна, Товт (Молнар) Сабіна Мікловшівна, Улашин (Горонді) Сузанна Миколаївна, Філеп Жужанна Карлівна, Фозекош Ніколетта Федорівна, Чете Рената Павлівна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Антал Чілла Федорівна, Богуш Кристина Золтанівна, Дьєрке Діана Йосипівна, Молнар Лівія Йосипівна, Пал-Дерцені Катерина Бейлівна, Панько Еріка Степанівна, Чоповдя Еніке Іштванівна, Шош Андрея Іванівна, Баторі-Тигор Рената Степанівна, Гаті Жужанна Олександрівна, Іштванфі Марія Андріївна, Катона Ніколета Олександрівна, Кіш Єва Олександрівна, Орос Катерина Олександрівна, Повдьор Тюнде Лайошівна, Сабов Аннамарія Олександрівна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом спеціаліста)

Біров Наталія Василівна, Загарович (Греба) Ілдіко Золтанівна, Йоні Олександра Стефанівна, Кіш Брігітта Іванівна, Мільчевич Марія Калманівна, Пал Емеше Карлівна, Папп Адріенн Елемирівна, Росоха Габріелла Михайлівна, Товт (Кенийз) Оніта Іванівна, Чегі Єва Андріївна, Шімон Беата Павлівна, Шітев Георгіна Бейлівна, Бакк Маргарета Іванівна, Барта Мелінда Ернестівна, Біров Катерина Федорівна, Вагрін Єва Миколаївна, Варга Ірина Іванівна, Гегедюш Каталін Ендрейовна, Гержені Андріана Бейлівна, Гомокі Рената Габорівна, Йоно Єлизавета Іванівна, Коростил Світлана Михайлівна, Кріштан Олена Бейлівна, Мельникова Моніка Гейзівна, Надь Жужанна Федорівна, Сані Наталія Михайлівна, Товт Маріанна Карлівна, Унока Еріка Шандорівна, Ференці Аніко Аттілівна, Філе Рената Іванівна, Шітєв Габріелла Палівна, Яров Рената Золтанівна

2012

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Бартук Еріка Іванівна, Борбель Андрея Павлівна, Гадар Єва Василівна, Гіді Ніколетт Ференцівна, Ешпан Маргарита Степанівна, Ласлов Ніколетт Оттівна, Палюх Габріелла Федорівна, Фодор Едіна Яношівна, Фодор Сабіна Жигмондівна, Біров Ангела Юліївна, Вербіяш-Петраш Терезія Балінтівна, Дюрков Олена Олександрівна, Ковач Етелла Шандор-Калманівна, Кулькова Ірина Йосипівна, Легеза Габріелла Ернестівна, Маков-Гіреш Валерія Олександрівна, Мартин Андрея Федорівна, Мезив Єлизавета Золтанівна, Мудрова Еріка Атіллівна, Надь Марія Бейлівна, Орос Беатрис Гаврилівна, Папп Андрея Шандорівна, Папп Д’єнді Юріївна, Пеняк Вікторія Бейлівна, Пердук Терезія Андрашівна, Савко Христина Золтанівна, Тарадай Ільда Золтанівна, Фекете Аліца Барнабашівна, Шімон Клара Олександрівна, Шютив Ангела Іванівна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Борбель Андрея Павлівна, Гадар Єва Василівна, Ешпан Маргарита Степанівна, Палюх Габріелла Федорівна, Ур Беттіна Іванівна, Фодор Едіна Яношівна, Фодор Сабіна Жигмондівна, Бедей Вікторія Йосипівна, Бобик Вікторія Елеківна, Долгих Олександра Іванівна, Кутоші Наталія Андріївна, Робіяк Тюнде Оттівна, Телінгер Ільдіко Йожефівна, Янчов Імре Емерихович

2013

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом спеціаліста)

Борбель Андрея Павлівна, Гадар Єва Василівна, Ешпан Маргарита Степанівна, Палюх Габріелла Олександрівна, Фодор Сабіна Жигмондівна, Бобик Вікторія Елеківна, Гаднадь Кристина Золтанівна, Гайдош Жужанна Олександрівна, Гегедюш Андріш Ласлович, Долгих Олександра Іванівна, Катона Ніколет Олександрівна, Кіш Єва Олександрівна, Надь Маргарета Бейлівна, Нодь Вікторія Бейлівна, Пал-Дерцені Катерина Бейлівна, Севч Еріка Калманівна, Ур Беттіна Іванівна, Чоповдя Еніке Іштванівна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Абрань Вікторія Мікловшівна, Баньои Емеше Золтанівна, Гойдош Брігітта Олександрівна, Зелінська Єва Антонівна, Ковша Тімея Степанівна, Пішпекі Габріелла Федорівна, Поллоі Каталін Дезидерівна з відзнакою, Сеньо Діана Олександрівна, Січ Єва Юріївна, Бардош Вікторія Василівна, Гон Мелінда Адальбертівна, Делеган Клара Дежівна, Ковач Агота Бейлівна, Ковач Олександра Імріївна, Товт Єва Золтанівна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Баньои Емеше Золтанівна, Зелінська Єва Антонівна, Ковша Тімея Степанівна, Кушнір Вікторія Золтанівна, Лізак Сабіна Тіборівна, Січ Єва Юріївна, Газда Габрієлла Емерихівна, Товт Брігітта Бейлівна, Товт Гойнолка Бейлівна, Фозекош Андріяна Андріївна

2014

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом спеціаліста)

Абрань Вікторія Мікловшівна, Бардош Вікторія Василівна, Делеган Клара Дежівна, Зелінська Єва Антонівна, Ковач Агота Бейлівна, Ковач Олександра Імреївна, Ковша Тімеа Степанівна, Молнар Лівія Йосипівна, Поллоі Каталін Дезидерівна, Сеньо Діана Олександрівна, Товт Єва Золтанівна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Балог Діана Ференцівна, Балог Оршоя Імреївна, Валла Еріка Олександрівна, Віраг Оршойо Елемирівна, Габовда Крістіна Золтанівна, Лізак Сабіна Тіборівна, Назат Єва Тіборівна, Орос Інгрід Шандорівна, Товт Наталія Павлівна, Фію Георгіна Михайлівна, Чалбаш Алла Домініківна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Голговці (Бакша) Агнеш О., Бікі Ірина Л., Дусин Едіна О., Джуринець Георгіна С., Гал Беттіна Й., Габовда Крістіна З., Галамбош-Лешко Андреа Б., Гете Катерина А., Нодь Ангела В.,  Вінце (Йокоб) Сабіна Й,  Бенкев Ангеліна А., Совліч Маріанна Ю., Турзай Олена І.

2015

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом спеціаліста)

Боршош Олександра Олександрівна, Валла Еріка Олександрівна, Габовда Крістіна Золтанівна, Гнатик Тюнде Лайошівна, Гойдош Брігітта Олександрівна, Гон Мелінда Адальбертівна, Іллейш Наталія Павлівна, Кіш Беата Олександрівна, Кутоші Наталія Андріївна, Орос Інгрід Шандорівна, Фію Георгіна Михайлівна, Чалбаш Алла Домініківна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Балог Оршоя Імреївна, Ганькович Людмила Георгіївна, Кіш Маріанна Андріївна, Надь Чілла Стефанівна, Неце Андреа Йосипівна, Санісло Беттіна Золтанівна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Ганькович Людмила Георгіївна, Нодь Ніколетта Степанівна, Сюч Маріанна Стефанівна, Тодерішка (Бенедек) Рената Олександрівна, Бакош Тюнде Антонівна, Гейдер (Ідяртов) Емеше Людвиківна, Гомокі Оніко Арпадівна, Когач Сюч Марія Емілівна, Куруц Катерина Золтанівна, Орос Єлізавета Олександрівна, Орос Матільда Ернестівна, Оросі (Бочкор) Ноемі Василівна, Стойка Катерина Миколаївна, Тонковці Сабіна Василівна, Варга Моніка Данилівна, Ваш Зузанна Федорівна, Воронова (Карпенко) Ірина Миколаївна, Борат Тюнде Тіводорівна, Біров Мар’яна Бернатівна, Бейте Еріка Йосипівна, Гороні Денді Федорівна, Гашпар Етела Олександрівна, Гомокі Андрея Альбертівна, Якоб Анжеліка Іштванівна, Кормочі Габріелла Василівна, Ковач (Бочкор) Сільвія Євгенівна, Паллагі Єва Олександрівна, Ребрик Магдалина Йосипівна, Весприймі Тетяна Михайлівна

2016

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом спеціаліста)

Бартук Еріка Іванівна, Бенедек Рената Олександрівна, Левкеш-Симкович Моніка Шандорівна, Беллак Юдіта Олександрівна, Біров Мар’яна Бернатівна, Борат Тюнде Тіводорівна, Бочкор Ноемі Василівна, Галевич Єва Андріївна, Ганькович Людмила Георгіївна, Іванчо Ніколетт Шандорівна, Ідяртов Емеше Людвиківна, Когач Сюч Марія Емілівна, Надь Чілла Стефанівна, Неце Андреа Йосипівна,Орос Єлізавета Олександрівна, Оросі Олена Василівна, Санісло Беттіна Золтанівна, Чижмадія-Мондок Тімеа Адальбертівна

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Комудя Ніколетт Йосипівна, Лефко Вікторія Федорівна, Матей Моника Тиборівна, Фоврі Евеліна Оттілівна, Гейдер Чілла Олександрівна, Каролі Єдіна Степанівна, Катона Адріен Василівна, Неймет Ілдіко Йосипівна, Пекар Тюнде Яношівна, Сопов Лівія-Етелка Стефанівна, Товт-Орос Беттіна Євгенівна, Шніцер-Фекете Андреа Стефанівна, Вейг Валерія Арпадівна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Барта Рената Андріївна, Бодор Вікторія Юріївна, Дементьєва Ніколетта Федорівна, Діовсегі Потріціо Карлівна, Йокоб Сабіна Тіберіївна, Кривська Катерина Іванівна, Росоха Андріана Михайлівна, Савко Грета Михайлівна, Сопов Лівія-Етелка Стефанівна, Шпонтак Беттіна Жолтівна, Бікі Анна-Марія Гаврилівна, Дремлюга Андрея Степанівна, Фегер Агнета Федорівна, Гал Аніта Барнівна, Гнатик Єва Вілмошівна, Калуя Крістіна Володимирівна, Комудя Ніколетт Йосипівна, Кіш Мелінда Йосипівна, Кочіш Еніке Атіллівна, Поллогі Ніколетта Золтанівна, Рояк Беата Юліївна, Солнокі Крістіна Габорівна

2017

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Фалес Ільда Іванівна, Мартон Рейка Олександрівна, Молнар Моніка Олександрівна, Надь Ніколетта Шандорівна, Костьо Аніко Дюлівна, Сухомлин Маріанна Олександрівна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Бекені Мелінда Атіллівна, Кечкеш Катерина Йосипівна, Кіш Оршоля Шандорівна, Ланці Аннамарія Йосипівна, Морнар Кристина Андріївна, Орос Єва Карлівна, Товт Каталін Йосифівна, Бакша Елеонора Золтановна, Черепеш Клара Людвигівна, Годор Вікторія Василівна, Ідяртов Івета Йосипівна, Комоні Меланія Юліївна, Ковач Беата Йосипівна, Манді Олександра Йосипівна, Молнар Беата Іванівна, Пелешкей Евелін Степанівна, Шереш Дебора Іванівна, Тарці Нора Гейзівна, Томпа Ірина Бертолонівна, Товт Олена Степанівна, Туровці Беата Бейлівна, Вереш Ізабелла Олександрівна

2018

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Козма Каталін Олександрівна, Біров Ніколет Йосипівна, Вереш (Глушманюк) Діана Ярославівна, Гіябo Христина Андріївна,  Молнар Ніколет Тіберіївна, Шімон Розалія Андріївна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Фекете Евелін Каролівна, Гранілло Бернадетта Бейлівна, Гете Клара-Аннабела Іванівна, Кузьма Еріка Михайлівна, Барта Лівія Олександрівна, Бенедек Анетт Йосифівна, Бейреш Фружина Ференцівна, Бодор Еріка Карлівна, Домокош Оніко Йосипівна, Хаща Адріен Мирославівна, Качов Мелінда Гейзівна, Ладані Габріела Степанівна, Ласло Ніколетта Чобівна, Мештер Віола Ференцівна, Мікеладзе Сінтіа Гурамівна, Молнар Рената Карлівна, Сані Евелін Адальбертівна, Тігор Сільвія Олександрівна, Калман Ніколетт Оттілівна, Попп Евелін Петрівна, Оларь (Кудрон) Діана Емілівна

2019

Випускники спеціальності «Початкова освіта» (диплом бакалавра)

Чейке Евелін Вікторівна, Молнар Андрея Олександрівна, Барабаш Анжеліка Михайлівна, Добош Олександра Євгенівна, Гровф Беата Йосипівна, Гегедюш (Орос) Беатрис Томашівна, Надь Діанна Аттілівна, Лендєл Марія, Георгіна Лайошівна, Лукач Аніта Іштванівна, Мікеладзе Сінтіа Гурамівна, Новак Оршоя Стефанівна, Орос Едіта Гейзівна, Пасторницька Кароліна Федорівна, Тар Йолан Йовжефівна, Товт Габріелла Ловрантівна

Випускники спеціальності «Дошкільна освіта» (диплом бакалавра)

Бедев (Нодь) Естер Степанівна, Добош Олександра Євгенівна, Викрикач Христина Ігорівна, Богов (Туряниця) Тімеа Миколаївна, Фриган Тетяна Іванівна, Кампо Ондрео Олексіївна, Кедебец Клара Андріївна, Молнар Андрея Олександрівна, Пал Беатрикс Федорівна