Медична служба Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ

Медичний кабінет Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ обслуговує не тільки працівників інституту, але й чимало студентів денної та заочної форми навчання. Кожен охочий зможе проконсультуватись із досвідченим фахівцем щодо стану свого здоров’я  та отримати першу медичну допомогу, при необхідності медсестру можуть викликати на місце пригоди або травми.

Приміщення медичного кабінету відповідає санітарно-гігієнічним вимогам.  Місцезнаходження: Студенський гуртожиток №2, перший поверх, кабінет № 109.

Графік роботи:

понеділок 8.00 – 17.00 (к.ч.)
вівторок 8.00 – 17.00 (к.ч.)
середа 8.00 – 17.00 (к.ч.)
четверг 8.00 – 17.00 (к.ч.)
п’ятниця 8.00 – 17.00 (к.ч.)

Кабінет оснащенний необхідним обладнанням та меблями, що створює належні умови для роботи медсестри. В медпункті можуть виконуватись усі види парентерального введення лікарських засобів.

Гайдош Наталя Андріївна

В медпункті працює досвідчений фельдшер – Гайдош Наталя Андріївна. Вона завжди готова надати необхідну кваліфіковану допомогу, за необхідністю та у цілях профілактики. Зробити системне вимірювання тиску та пульсації, визначити рівень глюкози в крові, термометрію тощо. Але  найважливішою метою в її роботі є роз’яснення працівникам та студентам, наскільки важливо вести здоровий образ життя, проводити профілактичні заходи.

Наші контакти:

E-mail: medsluzhba@kmf.org.ua

Звертайтеся з впевненістю за допомогою до нашого  медичного пункту. Ми завжди раді вам допомогти! Будьте здорові!