Гуртожиток імені Келчеї Ференца

Відомості про гуртожитки, вільні місця, розмір плати за проживання

Гуртожиток імені Келчеї Ференца структурний підрозділ Закарпатського угорського інституту імені Ференца Ракоці ІІ. Основним його завданням є розміщення студентів, прийнятих до інституту, які мають юридичні відносини із закладом.

Гуртожиток керується у своїй діяльності законодавством України, положенням про студентські гуртожитки та Правилами внутрішнього розпорядку ЗУІ імені Ф. Ракоці ІІ.

Гуртожиток забезпечує житло та відповідні можливості для навчання та відпочинку для студентів, які проживають в Гуртожитку.

Гуртожиток знаходиться на території інституту, до якого можна під’їхати із внутрішнього подвір’я закладу.

Гуртожиток №1 (м. Берегово, пл. Кошута 2.)

Гуртожиток №2 (м. Берегово, вул. І. Франка 14.)

Гуртожиток імені Келчеї Ференца у всіх відношеннях відповідає потребам студентів. Два корпуси гуртожитку можуть вмістити загалом 238 студенти, де спроектовані кімнати з 2 – 3 – 4 та 6 ліжками. У номерах є холодильник, безкоштовний доступ до Wi-Fi інтернету. У кожній кімнаті є туалет, душ, умивальник.

 

На кожному поверсі є окрема кухня, дозатори для води, що забезпечують гарячу або холодну воду, зона загального користування з телевізором і велотренажерами. Спільні кухні мають мікрохвильову піч, чайник, тостер, електричну плиту та духовку. У будівлі можна скористатися пральними послугами.

Нашим студентам з обмеженими фізичними можливостями надається безбар’єрний доступ, споруджено зовнішній стаціонарний пандус.

Оплата за гуртожиток на 2023/2024 навчальний рік

Оплата за гуртожиток для студентів денної форми навчання  600 грн/ на місяць

Кількість місць

  Кількість місць Вільні місця в гуртожитку
Гуртожиток імені Ференца Келчеї 238 0

Також студентам гуртожитків пропонується цілий ряд послуг, таких як: цілодобова вахта та нагляд вихователів у 12 а також 24 годинних змінах, медичний пункт, ІТ-кабінет, тренажерний зал, кіноклуб, навчальна кімната, крита тераса. Студенти можуть займятися спортом на спортивному майданчику у внутрішньому дворику гуртожитку та в оздоровчо- спортивному центрі інституту. 

У гуртожитку також є місцем для проведення різноманітних програм, де проводяться кулінарні та ігрові вечори та благодійні заходи. В організації життя гуртожитку  велику роль відіграє Студентське самоврядування гуртожитку імені Ференца Келчеї.

Гуртожиток – структурний підрозділ ЗУІ імені Ференца Ракоці ІІ, адміністрація якого дбає про створення належних умов проживання в гуртожитку, регулярне оновлення матеріально-технічної бази. Так, до прикладу, лише за останнiй перiод було проведено капітальний ремонт в приміщеннях гуртожитку, проведено капітальний ремонт покрівлі.

Адміністрація гуртожитку сприяє дотриманню порядку, дотримання техніки безпеки та Правил внутрішнього розпорядку, вахтьор цілодобово контролює пропускний режим

Контакти:
Гуртожиток імені Келчеї Ференца (м. Берегово, пл. Кошута 2.)
Директор – Седлак Денеш Дюлович
E-mail: kollegium@kmf.org.ua
Тел.: +380 99 728 1993 (вахта)